Praca nad morzem lato 2014

Data: Styczeń 9, 2014 9:07 am | Imię: Justyna | Miejscowość: Władysławowo

Poszukujemy do pracy sezonowej (lipiec-sierpień) uśmiechniętych i sympatycznych dziewczyn o statusie uczących się, do pracy w handlu obnośnym (sprzedaż kwiatów).
Praca dla osób pełnoletnich.
Miejsce pracy: Władysławowo, Jastrzębia góra, Jastarnia.

OFERUJEMY:

- Wysokość wynagrodzenia uzależniona od wielkości sprzedaży – np przy dziennej sprzedaży 20 róż = 80 zł

- Pracę w zespole młodych ludzi

- Zakwaterowanie (płatne tylko częściowo – 15zł/dobę), a więc długie wakacje połączone z przyjemną pracą

- Ubiór roboczy

WYMAGAMY:

- Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

- Dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli – nienormowane godziny pracy

Proszę o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem portretowym i zdjęciem sylwetki

Podziel się: Twitter | Facebook | Email

Zgłoś nadużycie

Kontakt z autorem ogłoszenia
Ceny nad morzem ile wydamy na plaży. Kamerki na plażach kamery nad morzem. Majówka nad morzem 2014 program imprez Plaże nudystów nad morzem Tanie noclegi nad morzem Międzyzdroje Warto zobaczyć nad morzem. Wczasy z dzieckiem nad morzem Plaże dla zwierząt nad Bałtykiem

Praca na wakacje 2014

Każdego roku na polskie wybrzeże przybywa kilkadziesiąt tysięcy osób, których celem nie są wczasy, a zarabianie pieniędzy. Przeciętny letnik wypoczywający nad Bałtykiem nie zdaje sobie sprawy, że kelnerka w restauracji może pochodzić z południowej części Polski. Praca nad morzem jest okazją do podreperowania budżetu, lub zarobienia dodatkowych pieniędzy. Praca w kebabie w Międzyzdrojach, czy praca kelnerki w Świnoujściu pozwala przez 3 miesiące zarobić, nawet do 12 tysięcy złotych. Jak zarobić nad morzem? Po pierwsze trzeba dobrze wybrać ofertę pracy, zwrócić uwagę na to czy jest to praca nad morzem z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Noclegi nad morzem przez 3 miesiące mogą zrujnować każdego, dlatego jest to kluczowa kwestia przy poszukiwaniu ofert: "praca Pobierowo", "praca nad morzem Rewal". Praca w gastronomii nad morzem jest najpopularniejsza, poszukiwani są kucharze, pomoce kuchenne, kelnerki, barmani i pizzermani. Pamiętaj, że jest to ciężka praca, często po 12h, dlatego z rozwagą wybieraj oferty pracy na wakacje w tej branży.