Praca sezonowa – wakacje 2013

Data: Grudzień 2, 2012 2:37 pm | Imię: Aleksandra | Miejscowość: Gdynia | Miasto: Żukowo | Telefin: 504431614

Praca sezonowa – wakacje 2013

Jestem zainteresowana pracą w wakacje na stanowisku kelnerki bądź pomocy kuchennej. W ostatnim roku dorabiałam w restauracji mojej rodziny jako kelnerka. Mimo iż nie mam wykształcenia w kierunku gastronomicznym, uwielbiam gotować. Sumienność, pracowitość i wytrwałość to moje mocne cechy. Ważna jest dla mnie punktualność, więc nie spóźniam się nigdy. Aktualnie uczę się w technikum ekonomiczny w 3 klasie. Chciałabym zdobyć większe doświadczenie, aby w przyszłości móc rozwijać się w kierunku gastronomicznym, po ukończeniu szkoły średniej.

Podziel się: Twitter | Facebook | Email

Zgłoś nadużycie

Kontakt z autorem ogłoszenia
Komentuj

Ceny nad morzem ile wydamy na plaży. Kamerki na plażach kamery nad morzem. Majówka nad morzem 2014 program imprez Plaże nudystów nad morzem Tanie noclegi nad morzem Międzyzdroje Warto zobaczyć nad morzem. Wczasy z dzieckiem nad morzem Plaże dla zwierząt nad Bałtykiem

Praca na wakacje 2014

Każdego roku na polskie wybrzeże przybywa kilkadziesiąt tysięcy osób, których celem nie są wczasy, a zarabianie pieniędzy. Przeciętny letnik wypoczywający nad Bałtykiem nie zdaje sobie sprawy, że kelnerka w restauracji może pochodzić z południowej części Polski. Praca nad morzem jest okazją do podreperowania budżetu, lub zarobienia dodatkowych pieniędzy. Praca w kebabie w Międzyzdrojach, czy praca kelnerki w Świnoujściu pozwala przez 3 miesiące zarobić, nawet do 12 tysięcy złotych. Jak zarobić nad morzem? Po pierwsze trzeba dobrze wybrać ofertę pracy, zwrócić uwagę na to czy jest to praca nad morzem z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Noclegi nad morzem przez 3 miesiące mogą zrujnować każdego, dlatego jest to kluczowa kwestia przy poszukiwaniu ofert: "praca Pobierowo", "praca nad morzem Rewal". Praca w gastronomii nad morzem jest najpopularniejsza, poszukiwani są kucharze, pomoce kuchenne, kelnerki, barmani i pizzermani. Pamiętaj, że jest to ciężka praca, często po 12h, dlatego z rozwagą wybieraj oferty pracy na wakacje w tej branży.