Szukam pracy – pracowity student pierwszego roku.

Data: Maj 23, 2013 11:34 am | Imię: Damian | Miejscowość: Mielno | Telefin: 515077067 | Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Szukam pracy – pracowity student pierwszego roku.

Witam, jestem studentem pierwszego roku studiów inżynierskich, poszukuję pracy sezonowej w okresie letnim, dyspozycyjność : 1 lipca – 30 września.

Nie boję się ciężkiej pracy, różne prace sezonowe od 12 roku życia (agroturystyka, sadzenie drzew, zbiory w Niemczech)

Mógłbym pracować jako kelner, stróż, wykonywać prace porządkowe (koszenie, malowanie, naprawa, sprzątanie), roznoszenie ulotek, pomoc kuchenna itp. Posiadam prawo jazdy kat.B, język angielski średnio-zaawansowany, j.niemiecki na poziomie podstawowym.

kontakt: nr tel 515 077 067
Adres e-mail : franekn@gmail.com

Podziel się: Twitter | Facebook | Email

Zgłoś nadużycie

Kontakt z autorem ogłoszenia


Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/themes/wpclassifieds/functions.php on line 50

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /wp-content/themes/wpclassifieds/functions.php on line 50
Praca nad morzem 2016

Na polskie wybrzeże przybywa kilkadziesiąt tysięcy osób szukających pracy sezonowej. Przeciętny letnik wypoczywający nad Bałtykiem nie zdaje sobie sprawy, że kelnerka w restauracji może pochodzić z południowej części Polski. Praca nad morzem jest okazją do podreperowania budżetu, lub zarobienia dodatkowych pieniędzy. Praca w kebabie w Międzyzdrojach, czy praca kelnerki w Świnoujściu pozwala przez 3 miesiące zarobić, nawet do 12 tysięcy złotych. Jak zarobić nad morzem? Po pierwsze trzeba dobrze wybrać ofertę pracy, zwrócić uwagę na to czy jest to praca nad morzem z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Noclegi nad morzem przez 3 miesiące mogą zrujnować każdego, dlatego jest to kluczowa kwestia przy poszukiwaniu ofert: "praca Pobierowo", "praca nad morzem Rewal". Praca w gastronomii nad morzem jest najpopularniejsza, poszukiwani są kucharze, pomoce kuchenne, kelnerki, barmani i pizzermani. Pamiętaj, że jest to ciężka praca, często po 12h, dlatego z rozwagą wybieraj oferty pracy na wakacje w tej branży.